Меблі з дерева

Догляд за Меблями з Дерева

Загальні правила експлуатації і догляду за меблями.

    Для підтримки належного зовнішнього вигляду та довговічності меблів рекомендується дотримуватися наступних загальних правил:

1. Кожен предмет меблів призначений для певної мети використання, тому слід користуватися будь-яким меблевим виробом відповідно до його функціонального призначення.

2. Меблі повинні експлуатуватися в сухих і теплих приміщеннях, що мають опалення та вентиляцію при температурі повітря не нижче +10 º С і не вище +40 º С, відносна вологість 65 ÷ 85%. Істотні відхилення від зазначених режимів можуть призвести до значного погіршення споживчих якостей меблів.

3. Розташування меблів ближче одного метра від опалювальних приладів і інших джерел тепла, а також під прямими сонячними променями, може викликати прискорене старіння лакофарбового покриття і деформацію меблевих щитів.

4. Поверхні деталей меблів слід оберігати від попадання вологи щоб уникнути розбухання каркасів, фасадів і стільниці, відклеювання кромок на бічних поверхнях, недопустиме попадання на лакові поверхні води і рідин, що розчиняють лакофарбові плівки (спирт, ацетон, бензин та ін.)

Правильний догляд за дерев’яними меблями.

    Якщо Ви купили меблі з натурального дерева і хочете, щоб вони були довговічні, а їхній розкішний зовнішній вигляд був збережений на довгі роки, варто дотримуватися кількох простих правил. Насправді догляд за дерев`яними меблями це просто і вимагає не багато часу.

    При догляді дерев’яні меблі потрібно протирати від пилу ледь-ледь вологою м`якою ганчіркою або матерією. Це відповідно збереже її зовнішній вигляд і підтримує функціональний стан.

    Полірувати дерев'яні меблі слід раз чи два рази на місяць. Найкраще підходить аерозоль Пронто классік 5в1 для дерев`яних поверхонь або Пронто з бджолиним воском. Поліроль можете обирати на свій смак, але уважно читайте склад (спирт, ацетон, бензин та інші лакофарбові розчинники - протипоказані). Ось такі прості правила збережуть вигляд ваших меблів і природну красоту.